در حال بارگیری...
ملاحظات قانونی
13 تیر 95
ملاحظات قانونی

قوانین و شرایط محصولات


نمایش
ضمـن تشکـر از بازدیـد شمـا از این وب سایـت، با توجــه به برخی محدودیت های قانونی که برای تمامی بازدید کنندگان سایت های اینترنتی اعمال می شود؛ توصیه می کنیم که موارد زیر را به دقت خوانده و در صورتی که با آنها موافق نیستید از سایت خارج شوید. بدیهی است که در صورت استفاده از سایت، به طور ضمنی فرض می شود که شما با مفاد این تعهدنامه موافق هستید.

تمامی حقوق محتویات این سایت شامل متن، تصویر، علائم و نشانه های تجاری، گرافیک، سورس کد و غیره متعلق به این وب سایت می باشد و هرگونه استفاده تجاری از این محتوا بدون مجوز رسمی ممنوع است.

ما نهایت سعی خود را در ارائه مطالب سالم، درست و قابل اعتماد خواهیم کرد، با این وجود اطلاعات روی این وب سایت ممکن است شامل اطلاعات نادرست و اشکالات تحریری باشد. ما تعهد و تضمینی مبنی بر درستی، صحت و دقت در اطلاعات، اظهارات، مقالات و یا سایر اطلاعات عرضه شده در این سایت را نمی دهیم و این حق را برای خود محفوظ می داریم که در صورت صلاحدید خود نسبت به رفع هرگونه اشکال و یا حذف قسمت یا قسمت هایی از سایت اقدام نماییم.

اطلاعات ممکن است بدون اعلام قبلی تغییر و یا به روزرسانی شوند. همچنین ممکن است در هر زمان که لازم باشد بدون اعلام قبلی محصولات و یا برنامه های موجود، که در این وب سایت بدانها اشاره شده است توسعه یافته و یا بهبود یابد.

ما مسئولیتی در قبال آسیبی که مستقیم یا غیر مستقیم از استفاده این وب سایت به وسایل شما می رسد نداریم؛ خواه این آسیب دائمی باشد خواه موقت.

این وب سایت مایل به دریافت اطلاعات محرمانه شما نمی باشد. چنانچه احساس می کنید اطلاعاتی که در فرم استخدام یا ثبت نام و غیره درج می نمایید، اطلاعات محرمانه شما هستند و مایل به افشای آنها نیستید، از پر کردن این فرمها و یا ارائه آن موارد خودداری فرمائید. در غیر این صورت با ارسال اطلاعات، وب سایت ما مبنای خود را بر این خواهد گذاشت که اطلاعات ارسالی محرمانه نبوده و مجاز است که به هر نحو ممکن از آنها استفاده نماید. همچنین هیچگونه تعهدی در قبال اطلاعاتی که دیگران بدون اجازه و آگاهی از سایت استخراج نموده یا از روشهای غیرقانونی بدست آورده باشند، نمی پذیرد.


عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین مقالات ما لطفا در خبرنامه عضو شوید!